TWÓJ LOKAL W DOBRYCH RĘKACH…

… ZARABIAJ NIE WYCHODZĄC Z DOMU – MY ZAJMIEMY SIĘ WSZYSTKIM!

Firma Apartments  Mountain & Sea zajmuję się kompleksową obsługą oraz zarządzaniem apartamentami , mieszkaniami , domkami na wynajem krótkoterminowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu przygotujemy efektywne strategie cenowe które pozwolą zmaksymalizować zyski dla Właściciela .

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • wysoki standard usług w zakresie zarządzania wynajmem apartamentu
  • na życzenie Właściciela możemy całkowicie bądź częściowo pomóc w urządzeniu lokalu pod klucz
  • profesjonalną reklamę lokalu dzięki której Twoje mieszkanie będzie będzie cieszyć się większym zainteresowaniem wśród potencjalnych najemców
  • przygotujemy opis Twojego apartamentu i opublikujemy go na najlepszych portalach
  • opiekę nad Twoim apartamentem 24/7 – (weryfikacja i kontrola gości, podpisanie umowy oraz wręczenie/odebranie kluczy, sprawdzanie stanu mieszkania po każdym pobycie, stale dostępnych pracowników odpowiedzialnych za kontakt z gośćmi)
  • rozliczenie finansowe z gośćmi (w tym opłaty za pobyt, opłaty miejscowe oraz kaucje)
  • kompleksowy serwis sprzątający, wymianę pościeli oraz bieżąca obsługa techniczna lokalu
  • profesjonalną sesję zdjęciową na której pokażemy Twój lokal od jak najlepszej strony aby przyciągnąć większą liczbę gości.

Najemca posiada stały dostęp do panelu Klienta online w którym może sprawdzić w dowolnej chwili aktualne obłożenie lokalu oraz szczegółowe rozliczenia finansowe.

Dzięki wsparciu naszej firmy zaoszczędzisz swój czas oraz zwiększysz zysk ze swojej inwestycji.

 

Oferowane przez nas obiekty utrzymujemy na najwyższym standardzie co potwierdzają pozytywne opinie gości oraz zadowolenie naszych klientów.

 

Profesjonalna obsługa świadczona przez naszą firmę wyręczy Cię w codziennych obowiązkach związanych z wynajmem. Skontaktuj się z naszym pracownikiem i poznaj szczegóły współpracy.

 

Stawiamy na uczciwość i zaufanie.

Przekaż swój Apartament pod naszą opiekę już dziś i patrz jak Twoje zyski rosną!

Menu